Hissedilebilir Yüzey

Türkiye'de Görme Engellilerin Erişebilirliğine yardımcı olarak firmamız tarafından üretilen ve geliştirilen ürünler, Türkiye'nin tanınmış Kamu kurum ve kuruluşları tarafından tercih edilerek kullanılmaktadır. Türkiye genelinde danışmanlık ve Uygulamasını yaptığımız başta Kamu Hastaneler Birliği olmak üzere, T.C.D.D, Özel ve Devlet Üniversiteleri, Kaymakamlıklar, Belediyeler,Müzeler,Özel Kurum ve Kuruluşlara ait Görme Engelliler için özel hissedilebilir zemin üretimi sağlamaktayız. Dünya normları ve net standarlarına uygun garantili ürünlerimize bu kategori altından ulaşabilir bizlere tedarik ve üretimi konusunda projelendirme talep edebilirsiniz...

Standartlarına uygun proje teslim...

Tüm Dünya ile çalışıyoruz...

1 - 3 Arası Sonuçlar ( Toplam 3 ) Ürünler
Gösterim: Tümü

Uyarıcı Yüzey Plakası

0 Yorum
EPDM kauçuk zemindir. Görme engelliler için hazırlanmış Eliptik yüzey plaka üründür.

Eliptik Yüzey Plakası

0 Yorum
EPDM kauçuk zemindir. Görme engelliler için hazırlanmış Eliptik yüzey plaka üründür.

Kılavuz İz Yüzey Plakası

0 Yorum
EPDM kauçuk zemindir. Görme engelliler için hazırlanmış Kılavuz yüzey plaka üründür.

Hakkımızda

Sektörünün önde gelen markalardan birisi olarak Türkiye'nin her yerine ve yurtdışına ürünlerini pazarlayan firmamız kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı üretim ve pazarlama faaliyetlerine önem veren firmamız marka ve kalite bilinciyle ISO 9001 kalite standartlarını kesintisiz olarak uygulamaktadır.

Takip ediliyoruz

İletişim

Üçevler Mah. Ahıska Cad. Şahin Sk. No:30 Nilüfer / BURSA T/P:+90 (224) 441 47 48 F:+90 (244) 440 00 40

E-Bülten Aboneliği

Lütfen sistem ayarlarından API ayarlarınızı kontrol ediniz.!/Please check your API key && chose list to subcribe from admin manager!